18 квітня 2023 р. – день наукових заходів

Приємною подією було проведення заходів у День народження Dr. Grzegorza KONIECZNOGO – ректораWSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska), партнера по співпраці Хмельницького національного університету.

З вітальним словом доєдналися проректор з міжнародної роботи ХНУ Катерина СКИБА

та декан факультету економіки і управління Віталій КАРПЕНКО.

Доповідачі: Grzegorz KONIECZNY, dr., Paulina KOLISNICHENKO, dr., WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska). Тема: «Інноваційний розвиток соціально-економічних систем».

Доповідач: Марія ДИХА, д.е.н., професор, Хмельницький національний університет. Тема: «Екологічна безпека під призмою війни в Україні».

Доповідач: Світлана СУДОМИР, д.е.н., професор, ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»). Тема: «Результативна система управління розвитком підприємств»;

Доповідач: Алла ЧИКУРКОВА, д.е.н., професор, ЗВО «ПДУ»). Тема: «Підходи до розробки стратегій організацій у кризових та особливих умовах».

До участі у заходах долучилися здобувачі вищої освіти різних рівнів факультету економіки і управління (бакалаврського, магістерського, рівня PhD) спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Маркетинг» Хмельницького національного університету та НПП. Здобувачі також прийняли участь в обговоренні представлених до обговорення актуальних питань.

Модератор роботи дискусійної платформи Марія ДИХА, д.е.н., професор висловила вдячність усім учасникам заходів, а також озвучила колегам із ВУЗів партнерів пропозицію доєднання до проведення подальших заходів.

Декан факультету ХНУ Віталій КАРПЕНКО відзначив вагомість/актуальність питань, які були обговорені у рамках дня роботи платформи «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» та заходів міжнародної та міжвузівської взаємодії.