Участь науковців кафедри у конференції Advanced Computer Information Technologies

З 19 вересня по 21 вересня в університеті Південної Богемії м. Чеське Будейовіце (Чехія) відбулась 14 Міжнародна наукова конференція Advanced Computer Information Technologies ACIT-2024.

В ній взяли участь науковці закладів освіти та дослідницьких установ  з 62 країн світу, зокрема, і науковці Хмельницького національного університету: завідувач кафедри проф. Павло ГРИГОРУК – очну участь ,

та проф. Інна ЧАЙКОВСЬКА – дистанційну участь. Науковці кафедри вступили з доповідями, в яких представили результати власних досліджень, та взяли участь у дискусіях.

Конференція пройшла у творчій атмосфері, була плідною в напрямку генерації нових ідей і задумів, надихнула до проведення подальших досліджень.