Участь в засіданні FATER Academia of India

28 січня 2023 року форматі ZOOM-конференції відбулось чергове засідання FATER Academia of India (FAI) , в якому взяли участь завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі д.е.н., проф. Григорук П.М. та завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н., проф. Хрущ Н.А. В засіданні також прийняли участь науковці з Індії, Таїланду, Малайзії, Туреччини, Румунії, Португалії, Польщі, Бразилії, Швейцарії, України.

На засіданні були представлені обрані на попередньому засіданні члени академії: проф. Григорук П.М. – до складу виконавчої ради Академії (FAI Executive Council) проф. Хрущ Н.А. – до складу радників Виконавчої ради Академії (Advisers-FAI Executive Council). Був обговорений план заходів Академії на 2023 рік.  За ініціативою проф. Григорука П.М. та проф. Хрущ Н.А. була внесена пропозиція включити до плану заходів конференцію SMTESM-2023, яка буде проведена Хмельницьким національним університетом. В ході обговорення цієї ініціативи виступили Maj. Gen. Praveen Kumar (India), Prof. Chai Ching Tan (Thailand), FAI President, Prof. M. Premjit Singh (India), які висловили свою солідарність з народом України в нашій боротьбі за незалежність з російською агресією, високо оцінили організацію та результати конференції, яка відбулась у 2020 році та підтримали участь Академії в організації цієї конференції та включення її до плану заходів. Ухвалено рішення щодо обговорення формату конференції, її планових дат проведення, публікації матеріалів, та інших організаційних питань на наступних засіданнях Академії.