Гостьова лекція Данильчук Г.Б.

24 травня 2023 р. в рамках ОК «Моделювання фінансових ринків» для здобувачів ОП Економічна кібернетика ОР магістра була проведена гостьова лекція на тему «Моделювання фондового ринку методами нелінійної динаміки». ЇЇ авторка – Данильчук Г.Б., доцентка кафедри  моделювання економіки і бізнесу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Лекція була присвячена використанню сучасного інструментарію економіко-математичного моделювання та його комп’ютерної підтримки для аналізу та прогнозування динаміки фінансових показників. Лекторка ознайомила здобувачів не лише з підходами до моделювання, але й використала велику кількість прикладів на основі реальних даних в середовищі MATLAB. Здобувачі були задоволені  отриманими відомостями та висловили  побажання запросити лекторку для подібних лекцій у майбутньому.