Гостьова лекція лідера центру компетенцій мануального тестування (Center of Excellence Manual QA Lead), компанія TemaBit Fozzy Group, випускниці освітньої програми «Економічна кібернетика» Юлії Варченко

1 листопада в межах навчальної дисципліни «Корпоративні інформаційні системи» для магістрів освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика» була проведена гостьова лекція на тему: «Управління персоналом в корпоративній інформаційній системі». Лектором була випускниця освітньої програми «Економічна кібернетика», професіонал-практик, лідер центру компетенцій мануального тестування (Center of Excellence Manual QA Lead), компанія TemaBit Fozzy Group Варченко Юлія Іванівна.

Юлія Іванівна – магістр з економічної кібернетики Хмельницького національного університету (випуск 2009 р.), вже 13 років в ІТ та пройшла цікавий шлях в різних доменах – від аналітика даних до CoE MQA Lead, є лідером центру компетенцій 5+ років, в складі якого 70 фахівців. Напрямки її роботи: розробка звітності для логістики, звірка даних на ідентичність в різних системах, тестування програмного забезпечення. Поточна діяльність:  підбір, супровід та розвиток фахівців MQA для команд розробки.

Слухачами були студенти освітніх програм «Економіка і аналітика бізнесу» та «Економічна кібернетика».

На лекції лектор розповіла про призначення і особливості HRM-систем, передумови для впровадження HRM-системи, класифікації HRM-систем, типові функціональні модулі HRM-системи, характеристика українського і світового ринку програмного забезпечення для управління персоналом. Також було акцентовано увагу на напрямках управління персоналом в компанії TemaBit Fozzy Group: підбір фахівців, управління зайнятістю, організацію роботи фахівця, мотивацію, навчання та оцінку роботи. Також був наведений приклад власноруч розробленої компанією системи управління ресурсами (PRM)  та використання її в управлінні персоналом. Дана система дозволяє: здійснювати ведення інформації про проєкти (бюджет, терміни, склад команди та ін.), відображати взаємодію з іншими учасниками процесу формування команди (HR, лідери ЦК), формувати звітність.

Лектор з вдячністю згадувала роки навчання в університеті та завершила лекцію словами: «кожна компанія сама обирає свої цінності, системи і розвиток в майбутнє. І цінним ресурсом для досягнення цілі є співробітники – у нас це «перевершники».

Щиро дякуємо Юлії Іванівні за цікаву та змістовну лекцію, яка супроводжувалася жвавою дискусією, питаннями викладачів та студентів, на які лектор дала обґрунтовані відповіді. Чекаємо на наступні цікаві зустрічі!