Гостьова лекція професора Романа Кулинича

19 квітня Роман КУЛИНИЧ, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри математики, статистики та інформаційних технологій Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова Хмельницької обласної ради, провів лекцію зі здобувача ОС магістра освітньої програми «Економічна кібернетика» на тему «Економетричне моделювання податкових надходжень». В рамках цього найняття лектор ознайомив здобувачів  з авторським підходом до економетричного моделювання, який ґрунтується на методі статистичних рівнянь залежностей. Доповідач продемонстрував практичні аспекти застосування методу на прикладі реальних статистичних даних. Ознайомлення з даних підходом є корисним  для здобувачів  контексті розширення аналітичного інструментарію при виконанні магістерської роботи.