Гостьова лекцію на тему: «Електронні підписи (КЕП): тонкощі оформлення, перевидачі та використання у M.E.Doc»

У межах співпраці факультету економіки і управління Хмельницького національного університету разом із ТОВ «Системи для бізнесу» 14 червня 2023 року о 13.00 для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Економічна кібернетика» у рамках навчальної дисципліни «Електронна комерція» проведено гостьову лекцію на тему: «Електронні підписи (КЕП): тонкощі оформлення, перевидачі та використання у M.E.Doc».

Спікери заходу:

Олена Греля, старший адміністратор реєстрації АЦСК «Україна»;

Мирослава Куйдан, аналітик відділу підтримки M.E.Doc/ПРРО компанії «Системи для бізнесу», сертифікований спеціаліст з програмного продукту СОТА/ПРРО ТОВ «Системи для бізнесу»

Під час вебінару було ознайомлено з основними умовами, тонкощами оформлення та використання електронного цифрового підпису.

Зокрема, з кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг ЦСК «Україна»

з переліком документів, які необхідні для оформлення електронного цифрового підпису як для юридичних так і фізичних осіб

з добіркою сервісів для практичного застосування кваліфікованого електронного підпису (КЕП) в Україні: для документообігу з державою; обміном документами для бізнесу; Е-послугами для громадян.

Детально проінформовано слухачів з основними етапами отримання електронного підпису та продовження дії сертифікатів онлайн.

Спікер наголосила, що сертифікат відкритого ключа є електронним документом, який засвідчує належність відкритого ключа фізичній або юридичній особі, підтверджує її ідентифікаційні дані та/або надає можливість здійснити автентифікацію вебсайту.

Сертифікат ключа кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг зобов’язані публікувати, за згоди, на своїх вебсайтах усі видані сертифікати КЕП. Щоб контролюючий орган або контрагент могли у будь-який час перевірити відповідність КЕП на е-документі та відправити документ у зашифрованому вигляді лише на кінцевого отримувача.

Щиро вдячні організаторам та ЗСУ за можливість відвідати вибінар і отримати цікаву інформацію!!!