Інтеграція до світової наукової спільноти

В квітні 2023 року в  рамках співпраці з FATER Academia of India,  завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі д.е.н., проф. Павло ГРИГОРУК та завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування д.е.н., проф. Ніла ХРУЩ  були включені до команди експертів видання Lecture Notes видавництва Springer, яке індексується у наукометричній базі Scopus. Таке визнання  результатів багаторічної наукової діяльності  цих фахівців сприятиме інтеграції вітчизняних дослідників до світової наукової спільноти, дозволить посилити навички рецензування наукових праць та застосувати передовий досвіт такої діяльності в практику видання журналів Хмельницького національного університету; «Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки» та «Modeling the Development of the Economic Systems».