Очна участь проф. Павла Григорука  у засіданні FATER Academy of India

9 лютого 2024 року в рамках міжнародних наукових заходів у м. Джабалпур, Індія, відбулось засідання FATER Academy of India, в  якому взяв участь член виконавчої ради Академії, завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі  проф. Павло Григорук.

В ході засідання були підведені підсумки наукових конференції, які пройшли 5-6 лютого у м. Лакхнау, та 7-8 лютого у м. Джабалпур. Також були обговорені актуальні питання проведення наукових заходів у 2024 році. Зокрема, була підтверджена участь науковців Академії в організації XI  Міжнародної наукової конференції «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами» SMTESM-2024, проведення якої планується в жовтні 2024 року в стінах Хмельницького національного університету. Також було отримано запрошення до участі в наукових заходах в м. Баку, Азербайджан (квітень 2024 р.); м. Куала-Лумпур, Малайзія (червень 2024 р.); м. Лакхнау, Індія, (грудень 2024 р.).