Підготовка до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З 11 по 15 березня в онлайн режимі на платформі Google Meet відбулись тренувальні збори команди Хмельницької області з метою підготовки до участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2024 році. Цього року  команду представляють:

• Іван КАФЛЕВСЬКИЙ, Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 11 Хмельницької міської ради»;
  • Роман ВІННІЧУК, Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради»;
  • Роман МАРТИНЮК, Славутський ліцей Славутської міської ради
  • Марія ЛОРАН, Деражнянський ліцей №3 імені Героя України Івана Зубкова Деражнянської міської ради Хмельницької області;
  • Давид БАЛИЦЬКИЙ, Кам’янець-Подільський ліцей №5 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області;
  • Дарія ДУМАНСЬКА, Кам’янець-Подільський ліцей № 14 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області.

До підготовки учнів долучився завідувач кафедри, проф. Павло ГРИГОРУК, який провів заняття на тему «Аналіз розв’язків олімпіадних завдань засобами табличного процесора MS Excel. Робота з математичними функціями та функціями для обробки масивів даних. Використання елементів управління. Використання засобу «Пошук розв’язку» у середовищі MS Excel». Заняття пройшло у творчій атмосфері, учні виявили високу мотивацію в опануванні інструментарію MS Excel.

В заході також взяли участь тренери команди Віктор ФЕЛОНЮК та Ірина ЗЕМЛЯК.

Бажаємо нашим олімпійцям гідно представити нашу область на цих змаганнях, здобути  високі результати та здійснити черговий крок в оволодінні сучасними інформаційними технологіями!