Розвиваємо програму інтернаціоналізації освітньо-наукової діяльності факультету економіки та управління

28 березня 2023 р. в контексті  виконання програм інтернаціоналізації освітньо-наукової діяльності кафедр фінансів, банківської справи та страхування і економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі факультету економіки та управління проведено лекцію англійською мовою зав. кафедри ЕАМІТБ   д.е.н., професором Григоруком П.М.

Лекція відбулася для здобувачів вищої освіти  групи ФБСм-22 ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» в рамках дисципліни «Моделювання в управлінні соціально-економічними системами». Напередодні здійснено опитування здобувачів цієї групи, в ході якого вони висловили готовність до такого формату заняття.

Лекція пройшла в творчій атмосфері, викладач намагався не переобтяжувати матеріал специфічними термінами, що сприяло її кращому засвоєнню. В кінці заняття було обговорено ключові моменти лекції та завдання для лабораторної роботи на ту ж тематику.

Здобувачі вищої освіти  висловили задоволення таким форматом заняття, оскільки це дозволяє розвивати  їх мовні компетентності, та готовність до продовження практики опанування дисциплін іноземною мовою.