Участь проф. Григорука П.М. в обговоренні ОНП «Економіка»

16 березня в Державному університеті економіки і технологій, м. Кривий Ріг, в онлайн-форматі на платформі ZOOM відбулось обговорення проєкту освітньо-наукової програми ОР доктора філософії «Економіка». В обговоренні взяв участь завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі д.е.н., проф. Павло ГРИГОРУК. В процесі обговорення ним були відзначені позитивні сторони ОНП, зокрема, відображення  в змісті ОК сучасних трендів, пов’язаних з діджиталізацією економіки. Григорук П.М. надав  пропозиції, спрямовані на  покращення змісту підготовки здобувачів ОС доктора філософії, зокрема, доцільність збільшення обсягу науково-педагогічної практики, а також перегляду матриці відповідності між ОК та ПРН в частині відображення унікальності ОК.

Організаторами заходу була висловлена вдячність всім присутнім за участь в дискусії та висловлена готовність проводити їх на регулярній основі.