Участь проф. кафедри Інни Чайковської у курсах підвищення кваліфікації

З 29 січня по 02 лютого 2024 року проходили курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету «Інноваційні технології в освіті: міжнародний проєктний досвід», в яких взяла участь професор кафедри Інна Чайковська.

Кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем в рамках поширення результатів проєкту ERASMUS+ MOVEx (професор Тетяна Говорущенко та доцент Єлизавета Гнатчук) провели тренінг «Проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання для покоління постміленіалів» для науково-педагогічних працівників університету на основі матеріалів та знань, отриманих під час навчального візиту до Вроцлавської політехніки.

Тренінг складався з двох частин – особливості покоління постміленіалів (наші сьогоднішні здобувачі); проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання, протягом яких відбувалися дискусії, ігри, застосовувався онлайн-сервіс для проведення опитувань Mentimeter.Після закінчення основної частини тренінгу учасниками була виконана самостійна робота та відбулася її презентація.

Інна Чайковська представила власні напрацювання стосовно використання проєктно-орієнтованого навчання при викладанні дисциплін на ОПП «Економічна кібернетика» та ОПП «Економіка та аналітика бізнесу».

Під час тренінгу була змога отримати нові знання щодо підходу проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання, покращити свої soft skills, краще розуміти здобувачів і побудувати освітній процес із застосуванням активних та інтерактивних методів навчання