Участь проф. Павла Григорука в Міжнародних наукових заходах в Індії.

Д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Павло Григорук у складі української делегації брав очну участь у міжнародних наукових заходах в Індії, організованих за підтримки FATER Academy of India, де виступив з науковими доповідями. 5 та 6 лютого в регіональному відділенні Bharat Vikas Parishad, м. Лакхнау, відбувся міжнародний семінар «Indian Culture and its Scientific values with reference to environment», де була представлена доповідь «History of the formation of professional Indology in Ukraine.» 7 та 8 лютого в Mangalayatn University Jabalpur, м. Джабалпур, пройшла 27 міжнародна конференція «Emerging Trends of Computational Intelligence In Business Management and Entrepreneurship», на які були представлені доповіді «Mathematical Model for Evaluating the Region’s Living Standard» та «Region’s Economic Security Level’s Comprehensive Assessment».

Подробиці ТУТ