Участь у проєкті розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: від UGEN на тему: «Сучасний викладач»»

В період з 27.02 по 29.02.2024р. викладачі кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Оксана Проскурович та Ольга Манталюк, а також здобувач першого (бакалаврського) рівня Вікторія Пашковська були учасниками проєкту розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: від UGEN на тему: «Сучасний викладач»»

Під час проекту актуальними були наступні теми:

1. Як сформувати особистий бренд викладача;
  2. Work & Study: популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів?;
  3. Бізнес-підходи до створення навчальних програм;
  4. Постановка цілей: інструменти та підходи;
  5. Стресостійкість — базова компетенція сучасного викладача;
  6. Діджитал-помічники/інструменти в підготовці та під час занять зі студентами;
  7. Тайм-менеджмент: інструменти, пріоритети, планування;
  8. Сучасний студент: навички, вміння та знання.

Команди викладачів разом з представниками компаній-роботодавців обговорили наявний стан освіти, а головне – визначили портрет сучасного студента:

1. ЗВО забезпечує теоретичну та практичну підготовку (60/40%), а компанія-роботодавець – практичну та теоретичну підготовку (80/20%). Тільки у співпраці може бути висококваліфікований фахівець.
  2. Головне у навчанні – мотивація. Тому важливо залучати та зацікавлювати студентів цікавими темами.
  3. Формат дуальної освіти, поширений в Європі, впливає на наповнення освітньої програми. Реальні практики на підприємствах удосконалюють освітній процес.
  4. Сучасний студент отримує від навчання задоволення, вміє відпочивати та показує гарні результати.
  5. Основні навички сучасного студента: цифрові навички, робота з інформацією, тайм менеджмент, критичне мислення, навчання протягом життя, пошук та аналіз інформації, гнучкість та адаптивність.

Більш детальніше з записами воркшопів можна ознайомитися за такими посиланнями:

День 1

День 2

День 3

Презентації спікерів за посиланням

Кейси, які можна впровадити у роботу зі студентами

Дякуємо організаторам за цікаві та актуальні проєкти!