Участь у зустрічі FATER Academia of India

19 лютого в онлайн-форматі відбулось чергове засідання Виконавчої ради FATER Academia of India (FAI), в якому взяли участь науковці з України, Бразилії, Індії, Таїланду, Румунії, Туреччини. Україну на зібранні представляли проф. Ніна ПОЙДА-НОСИК (Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ, м. Берегово), проф. Зінаїда ЖИВКО (Львівський державний університет внутрішніх справ) та проф. Павло ГРИГОРУК (Хмельницький національний університет).

На початку зустрічі члени Академії висловили співчуття та підтримку  Dr. F. Muge Sakar з Туреччини у зв’язку з трагічними подіями, викликаними серією землетрусів у цій країні.

Відповідно до порядку денного було обговорено низку питань розвитку міжнародного наукового співробітництва. Зокрема, визначені координатори від FAI для співпраці з видавництвами Springer, Taylor & Francis, MDPI з метою публікації матеріалів наукових заходів, шо проводяться за підтримки FAI в цих видавництвах з подальшою їх індексацією в НБД  Scopus.

Вирішені організаційні питання проведення в червні 2023 року Міжнародної мультидисциплінарної конференції в Mother Teresa University, Nagaland, India. Присутні висловили надію на широке залучення науковців України до участі у  цьому заході.