Участь викладачів кафедри у благодійному онлайн-семінарі«ChatGPT: до(під)ступний помічник»

6 березня за ініціативи Артема АРТЮХОВА, члена Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, голови Комітету Національного агентства з питань етики, професора кафедри менеджменту імені професора Л.І. Михайлової Сумського національного аграрного університету відбувся благодійний онлайн-семінар «ChatGPT: до(під)ступний помічник» в онлайн-форматі на платформі Zoom.

В ньому взяли участь викладачі кафедри проф. Григорук П.М., проф. Лук’янова В.В., доц. Проскурович О.В., доц. Бакай В.Й.

На семінарі були обговорені актуальні питання використання засобів штучного інтелекту в освітній та науковій діяльності, відповідність їх результатів принципам академічної доброчесності.

В ході семінару був проведений збір коштів на потреби ЗСУ, до якого долучились і викладачі кафедри. Семінар виявився корисним для розуміння проблем використання штучного інтелекту. Його матеріали будуть використані при провадженні освітньої та наукової діяльності кафедри.