Участь викладачів кафедри у Міжнародній конференції з прикладних інновацій в ІТ 2024 (ICAIIT 2024)

7 березня 2024 року відбулася Міжнародна конференція з прикладних інновацій в ІТ 2024 (ICAIIT 2024) у Anhalt University of Applied Sciences (KOETHEN, GERMANY), в якій взяли участь науковці з Німеччини, України, Македонії, Індії, Японії, Словенії, Польщі та ін.

В рамках конференції представили результати своїх наукових досліджень та виступили з доповіддю «Forecasting Indicators of the Region Intellectual Potential» д.е.н., доцент, професор кафедри Інна ЧАЙКОВСЬКА; д.е.н., професор, завідувач кафедри Павло ГРИГОРУК; к.е.н., доцент, доцент кафедри Оксана ПРОСКУРОВИЧ; к.е.н., доцент, доцент кафедри Катерина ГОРБАТЮК та старший викладач кафедри Олександр ВАЛЬКОВ.

5

Участь у конференції стала черговим кроком виконання програми інтернаціоналізації Хмельницького національного університету та можливістю позиціонувати наш університет як потужний науково-навчальний заклад європейського зразка.