Участь викладачів кафедри у Всеукраїнському онлайн-форумі «Фінансова грамотність»

21 лютого 2024 року відбувся Всеукраїнський онлайн-форум «Фінансова грамотність» (організатори: Освітня платформа «4 PEOPLE», ВГО «УАФІТ»), в якому взяли участь викладачі кафедри Інна Чайковська та Оксана Проскурович, а також здобувачі ОП «Економічна кібернетика» та «Економіка і аналітика бізнесу».

Спікерами форуму були:

Валерій Пекар – український підприємець і громадський діяч. Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна, президент компанії «Євроіндекс». Тема доповіді «Основні сценарії розвитку економічної системи України в умовах війни та післявоєнний період».

Галина Коломоєць – начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, старший дослідник, координатор всеукраїнських освітніх проектів. Тема доповіді «Фінансова грамотність та підприємливість як основні ключові компетентності НУШ. Досвід викладання фінансової грамотності у закладах загальної середньої освіти».

Оксана Бродовська – українська науковиця і підприємиця, Президент «Фінансової компанії «Магнат», Член-коресспондентка Академії економічних наук України зі спеціальності «Міжнародна економіка», фахівчиня в галузі підприємництва та бізнесу; авторка підручників з почесним званням «Заслуженого працівника освіти України, засновниця та директорка Благодійної організації «Благодійний Фонд «Кіготь». Тема доповіді «Особливості інклюзивної  роботи підприємств в парадигмі глобальних дисбалансів».

Сергій Єрохін – український вчений, фахівець в галузі економічної теорії, макроекономіки, державного регулювання, доктор економічних наук, професор, ректор Національної академії управління, почесний доктор Брюссельського Вільного університету підприємницьких наук і технологій, екс-радник Прем’єр-міністра України. Тема доповіді «Сутність та значимість  рівня  фінансової  грамотності  населення  в умовах повномасштабної війни росії проти України».

Віктор Тиркало -президент ВГО «Ліга розвитку науки», директор програм МВА, консультант з розвитку малого та середнього бізнесу, проектний менеджер, засновник Української школи Бізнесу «НАШЕ». Тема доповіді «Роль фінансової грамотності у розвитку країни в напрямку ефективного формування та функціонування територіальних громад. Успішні кейси інвестування через краудфандинг».

Олена Жиліч – founder, CEO positify.ai., співзасновник  в Best Version Club, засновниця та CEO JET Accelerator, входить у топ-20 надихаючих жінок STEM. Тема доповіді «Зростання особистих доходів жінок України через розвиток підприємництва».

Дякуємо організаторам та спікерам за цікаві та актуальні доповіді!